Związek bez żadnych zobowiązań

Książka musi być wciągająca, aby wywarła na nas jak największe wrażenie. Musi to być takie dzieło, które dosłownie będzie do nas krzyczało, że chce więcej i więcej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że musimy się wyspać, jednak nie możemy odłożyć danej książki, ponieważ musimy do końca dowiedzieć się kto jest winny wszystkiego co się wydarzyło lub jak też rozwiąże się dana sytuacja miłosna. Jeżeli taką książkę mamy w ręce, to znaczy, że trafiliśmy na całkiem dobrą pozycję. Z kolei jeżeli ktoś szuka takiej wciągającej pozycji, to koniecznie powinien poznać debiutancką powieść Pauliny Wysockiej – Morawiec “Bez zobowiązań“, która ma szansę stać się bestsellerem – idealna propozycją dla kobiet.

Życie singla

Majka to młoda, dwudziestokilkuletnia studentka zarządzania w Częstochowie. Studia pochłaniają ją bez reszty i dziewczyna chce zdobyć dobry zawód. Robi wszystko aby załapać się na stypendium, które będzie dla niej dużym zastrzykiem pieniędzy. Jednak dziewczyna nie liczy tylko na dar od losu. Sama znajduje sobie pracę w pubie, gdzie dobiera. Pracuje z dwoma wspaniałymi kolegami – Adamem i Piotrkiem. Bardzo ich lubi, jednak nie planuje z żadnym z nich poważniejszej znajomości. Nawet z Adamem, który jawnie się w niej kocha. Majka ma bardzo złe doświadczenia z poprzednim facetem, który chciał nią manipulować. Właściwie to chciał w pełni kontrolować to co ona robi, a ona nie chciała mu na to pozwolić. Dlatego też Maja z nim zerwała. Ten w odwecie chciał ją za to zabić. Siebie również. Nic więc dziwnego, że dziewczyna uznała, iż jej życie bez facetów jest na razie weselsze. Ma przyjaciółkę Magdę z którą mieszka razem w akademiku.

Związek bez przyszłości

Pewnego dnia poznaje kierowcę taksówki – Kubę, który po śmierci dziewczyny rzucił studia, aby rozpocząć pracę. Chłopak jej się podoba, dlatego proponuje mu układ. Związek bez żadnych zobowiązań. Po 10 randkach pójdą ze sobą do łóżka (Kuba nie wie, że jest jeszcze dziewicą). Wszystko się układa. Spotkanie w łóżku też przynosi oby satysfakcje na tyle, że Kuba proponuje dziewczynie związek ze zobowiązaniami, czyli na wyłączność, co nawet cieszy Majkę. Wszystko wydaje się piękne. Nieoczekiwanie jednak Kuba zostawia Majkę tłumacząc się potrzebą przestrzeni. Dziewczyna czuje jednak, że jest to tylko wymówka za którą kryje się coś jeszcze. Co? Tego dowiemy się czytając “Bez zobowiązań” Pauliny Wysockiej – Morawiec. Tak bombowego zakończenia książki chyba nikt się nie spodziewa. To będzie coś co wbije wszystkich czytelników w fotel przyprawiając o zawrót głowy, który będzie trudny do opanowania.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com